Tastiere kompjuteri me fishe Lecoo KB101 Keyboard

1,390 L

Ka stok

KODI: H-56789030 Kategori: ,

TASTIERE KOMPJUTERI ME FISHE LECOO KB101

Tastiere kompjuteri me fishe Lecoo me dizajn standart, ne kete menyre nuk do te jete problem perdorimi i saj  edhe nga perdoruesit e rinj.

Krijuar per pune dhe perdorim te perditshem, nuk do te ndjeni lodhje edhe gjate perdorimit per ore te tera.

Kjo tastiere mund te perdoret ne shume modele PC ose laptop, per sa kohe qe eshte e pajisur me nje porte USB.

Dizajn kompakt, per nje pervoje efikase dhe komode ne perdorim, e pershtatshme per shtepi apo zyre.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Tastiere kompjuteri me fishe Lecoo KB101 Keyboard”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere me fishe lenovo kb101 blerje online ne dyqan taxi

Tastiere kompjuteri me fishe Lecoo KB101 Keyboard