Set mouse dhe tastiere HK6500 2.4Ghz

2,100 L

Ka stok

KODI: I-72121245 Kategori: , ,

SET MOUSE DHE TASTIERE HK-6500 2.4Ghz

Set tastiere dhe mouse me celesa te shumte DPI 800 /1000 /1200 /1600 per zgjedhjen tuaj.

Fale lidhjes wireless distanca e kontrollit eshte 10m, thjesht plug and play pa nevojen e nje pajisje shtese.

E lehte per tu mbajtur – Dizajni pa kabuj dhe pesha e lehte ju lejojne ta mbani ate kudo qe deshironi.

DPI me 4 nivele mundeson funksion te ndjeshmerisë se larte dhe e ben ate te pershtatshem per situata te ndryshme te lojerave.

Karakteristika

  • Modeli : HK-6500
  • Lidhja: 2.4Ghz Wireless
  • Madhësia e tastierës (L x L x L): 44.10 x 13.30 x 3.80 cm
  • Madhësia e mouse (L x L x L): 12.2*7.5*4.1 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Mouse, Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Set mouse dhe tastiere HK6500 2.4Ghz”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tastiere dhe mouse hk6500 bli online ne dyqan taxi

Set mouse dhe tastiere HK6500 2.4Ghz