Tastiere portabel me Bluetooth per telefon

3,690 L

Ka stok

KODI: i2370211179 Kategori: ,

TASTIERE PORTABEL ME BLUETOOTH

Tastiere portabel revolucionare e cila ka dizajn te palosshem dhe lidhje me Bluetooth me pajisje te ndryshme telefon tablet etj.

Lidhet me Bluetooth deri ne 3 pajisje njekohesisht. Mund ta merrni me vete kudo, paloset dhe eshte portative.

E pershtatshme per celular dhe tablet Windows, Android, IOS & Mac. Paloseni dhe mbajeni ne canten tuaj te shpines.

Projektuar me jete me te gjate te baterise, pajtueshmeri te gjere, madhesi mini krijuar posacerisht per perdorim te perditshem te lehte dhe te levizshem.

Tastiera Bluetooth e palosshme me vale ka nje bateri litium-jon te rikarikueshme. Koha e gatishmerise eshte deri ne 560 ore.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Tastiere

Main Menu

tastiere portabel telefoni ne dyqan taxi

Tastiere portabel me Bluetooth per telefon