Leve kontrolli Ipega | Wireless game controller

2,900 L

Ka stok

KODI: K-062101-4 Kategori: , ,

LEVE KONTROLLI IPEGA | WIRELESS CONTROLLER

Leve kontrolli Ipega per lojera ne smartphonen tuaj Android / iOS, tablet, Smart TV  pa fisha dhe lojera ne P3 / N · S dhe Windows PC permes lidhjes me fisha.

Dizenjuar me mbajtese te telefonit celular deri ne 135- 165 mm.

Struktura ergonomike per ndjesi te rehatshme te duarve edhe per ore te tera lojerash.

Leve kontrolli per lojera Wireless

Gamepad inteligjent wireless i projektuar per lojera ne internet, specifikisht ne PUBG, FPS etj.

Leva ka butona me drite te pasme LED gjate punes.

Me jetegjatesi te baterise te rikarikueshme te integruar 350mAh, mund te perdoret per deri ne 15 ore kohe loje.

Kjo leve wireless ka ndjeshmeri te larte dhe butona te sakte per te siguruar funksionim fleksibel dhe performance te larte te lojes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Leve kontrolli Ipega | Wireless game controller”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leve kontrolli ipega ne shitje online dyqan taxi

Leve kontrolli Ipega | Wireless game controller