Leve kontrrolli | Gen Game s7

2,500 L

Ka stok

  • Mbështet lidhjen Bluetooth 2.1 dhe lidhjen wireless
  • Dorezë precize analoge e dyfishtë, e saktë
  • Dizajni i kurbës ergonomike duke ju dhënë përvojën më të mirë të lojrave
KODI: gen-game-s7 Kategori: ,

LEVE KONTROLLI GEN GAME S7

Dëshironi të përjetoni lojëra në stilin e konsolës me smartphone, TV ose PC tuaj përmes kabllos Bluetooth ose USB? Ju nuk duhet të humbni leven tonë te kontrollit GEN GAME S7. E cila zotëron paraqitjen dhe butonat e ndërtuar mirë, dizajnin ergonomik për përvojë më të mirë të lojës.
Pushtoni botën e lojës me këtë gamepad të këndshëm!

– Mbështet lidhjen Bluetooth 2.1 dhe lidhjen wirelessgen-game s7 leve kontrolli bli online dyqan taxi
– Dorezë precize analoge e dyfishtë, e saktë
– Dizajni i kurbës ergonomike duke ju dhënë përvojën më të mirë të lojrave
– Lidhje Bluetooth me shpejtësi të lartë dhe të besueshme për lojëra të përshtatshme deri në 10 milion
– Mbajtës i integruar i telefonit teleskopik për telefon celular deri në 4 – 6 inç, bateri lion-jon 400mAh (përfshirë) dhe teknologji e kursimit të energjisë për lojëra të vazhdueshme deri në 10 orë
– I pajtueshëm për Windows PC, për iOS, smartphone Android, tablet, TV inteligjent, kuti TV

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Leve kontrrolli | Gen Game s7”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leve kontrolli gen game s7 blerje online dyqan taxi

Leve kontrrolli | Gen Game s7