Leve kontrolli S6 | Wireless Controller

1,500 L

Ka stok

KODI: leve-kontrolli-s6 Kategori: ,

LEVE KONTROLLI S6

Skema asimetrike e dizajnit ergonomik ofron një përvojë më të rehatshme të lojrave. Porta e karikimit USB ju lejon të përdorni adaptorin tuaj origjinal USB për të karikuar kontrolluesin tuaj.

WIRELESS CONTROLLER

Kjo leve kontrolli e ka distancen e pritjes në rreth 10 metra. Përfshin një akselerometër dhe xhiro-sensor, duke bërë të mundur kontrollin e pavarur të lëvizjes majtas dhe djathtas.

Mbërthimi ergonomik është bërë nga vaj gome për një kapje të rehatshme. I zbatueshëm për sistemin Android tablet, celular smart, kuti android, kompjuter, celular.

Specifikat:Hot S6 Wireless
  • Metoda e lidhjes: Bluetooth
  • Distanca e marrjes me Bluetooth: 10m
  • Kapaciteti i baterisë: bateri e integruar 400mah
  • Koha e karikimit: rreth 3 orë
  • Tensioni i ngarkimit: 5.0v
  • Rryma e karikimit: 1000mA

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Leve kontrolli S6 | Wireless Controller”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wireless controller s6

Leve kontrolli S6 | Wireless Controller