IMICE KM-900 | GAMING KEYBOARD + MOUSE COMBO

2,800 L

Ka stok

KODI: IMICE KM-900 | GAMING KEYBOARD + MOUSE COMBO Kategori: ,

IMICE KM-900 | GAMING KEYBOARD + MOUSE COMBO

Tastierë mekanike me ndriçim shume ngjyresh, projektuar me material të papërshkueshëm nga uji, jashtëzakonisht të qëndrueshem dhe rezistent ndaj konsumimit.

Ndriçimi i pasmë LED me 6 ngjyra, 9 efekte ndriçimi të paravendosur dhe 2 modalitete për efektet e ndriçimit të caktuar. Zgjidhni një efekt të paracaktuar ose personalizoni cilësimet tuaja për t’iu përshtatur atyre te  kompjuterit tuaj.

Taste me një tingull të këndshëm të klikimit të dëgjueshëm, komandat kryesore  të dizenjuara për përdorim të përditshëm dhe për të luajtur lojëra.

Tastiere e perbere nga taste qe nuk do te  ngatërrojnë komandat tuaja në asnjë rast përdorimi, një përvojë më e kënaqshme dhe efikase e shtypjes.

Specifika

Modeli IMICE KM-900

Furnizimi me energji USB

Lloji i tastierës Tastiera lojrash me ndriçim

Numri i tasteve të tastierës 104

 Lloji i mouse Mouse i lojrave DPI  2400

Madhësia e mouse 121 mm-130 mm

Numri i butonave të mouse 6

 

Be the first to review “IMICE KM-900 | GAMING KEYBOARD + MOUSE COMBO”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

km900 imice tastiere dhe mouse dyqan taxi

IMICE KM-900 | GAMING KEYBOARD + MOUSE COMBO