Tastiere per lojera me drita Led | Bloody B 150N

3,500 L

Ka stok

  • Tastiere per lojera Bloody
  • Shpejtesi dhe saktesi e larte
  • Dizajn i permiresuar per komoditet perdorimi
  • Taste me ndricim neoni Led
  • Lidhje USB me kompjuterin
KODI: 4711421941273 Kategori: ,

TASTIERE PER LOJERA ME DRITA LED

Tastiere per lojera e krijuar posacerisht per adhuruesit e lojerave elektronike.

Me nje dizajn klasik dhe ngjyre te zeze tradicionale, niveli i ndricimit te tastave te saj mund te rregullohet nga vete ju. Kjo ju mundeson te keni komoditetin e duhur gjate lojerave.

Forma e struktures se saj ju mundeson perdorim pa lodhje dhe per ore te tera luajtjeje.

Gjithashtu butonat e saj nuk perdorin mekanizma te ngurte, keshtu qe do te funksionojne ne menyre te qete pa krijuar bezdisje gjate perdorimit.

Gaming Keyboard Bloodygaming keyboard bloody online shop dyqan taxi

Ekzekutimi i menjehershem me teknologjine 1000Hz ultrapolling, duke ju dhene nje kohe reagimi  prej 1ms ultra te shpejte.

Kjo tastiere lidhet me kompjuterin permes nje lidhesi USB me kabell 1.8 meter.

Me memorie te integruar fale se ciles kryhet programimi i butonave dhe menyra e lojes per nje rrjedhe te panderprere te sesionit te lojes.

Permiresoni perfomancen ne lojerat tuaja me kete tastiere Bloody, me shpejtesi te larte dhe saktesi superiore.

Karakteristika

  • Tastiere per lojera Bloody
  • Modeli B 150N
  • Taste me ndricim neoni Led
  • Lidhje USB me kompjuterin
  • Baze kunder rreshkitjes

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Tastiere per lojera me drita Led | Bloody B 150N”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere per lojera elektronike bli online ne dyqan taxi

Tastiere per lojera me drita Led | Bloody B 150N