Wireless Keyboard 3300N |Tastiere kompakte dhe mouse

2,200 L

Ka stok

 • Frekuenca: 2.4G Hz
 • Diapazoni i funksionimit: 10 – 15 m
 • Tastiera: GL-5
 • Çelësat e afërt: 7
 • Vlerësimi: 3 V / 2 mA
KODI: 4711421936026 Kategori: , ,

WIRELESS KEYBOARD 3300N 

Tastierë prej markës A4 Tech e rehatshme dhe me madhësi të plotë. Gjithashtu dhe mouse eshte teper i lehtë për tu mbajtur dhe perdorur me marrësin wireless pa ndërprerje.

TASTIERE KOMPAKTE

E cila do ju jape me shume liri dhe mundesi qe t’a levizni mouse sipas deshires suaj. Ne kete menyre ju do te arrini të punoni rehat shpejte edhe pse larg kompjuterit tuaj.

Tastiera vjen me nje dizajn inovativ. Eshte teper praktike dhe e lehte ne perdorim, duke ju ofruar nje pervoje te mire. Nje tastiere e cila ka material cilesor si gjithashtu edhe rezistent.

SPECIFIKAT:tastiere a4tech bli online dyqan taxi
 • Frekuenca: 2.4G Hz.
 • Diapazoni i funksionimit: 10 – 15 m.
 • Tastiera: GL-5.
 • Çelësat e afërt: 7.
 • Vlerësimi: 3 V / 2 mA.
 • Bateria: 2 bateri alkaline AAA.
 • Përmasa: 321 × 166 25 mm.
 • Mouse: G3-300N.
 • Vlerësimi i raportit: 125 Hz.
 • Teknologjia e sensorit: Optik (Infrared).
 • Rezolucioni: 1000 DPI Vlerësimi: 1.5 V / 4 mA.
 • Modeli A4 Tech 3300N.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Wireless Keyboard 3300N |Tastiere kompakte dhe mouse”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wireless keyboard 3300n

Wireless Keyboard 3300N |Tastiere kompakte dhe mouse