Set keyboard dhe mouse wireless | HP H518

1,890 L

Ka stok

KODI: I-72121253 Kategori: , ,

SET KEYBOARD DHE MOUSE WIRELESS

Set keyboard dhe mouse wireless me dizajn ergonomik dhe te thjeshtuar per me shume prakticitet.

Tastiere me madhesi te plote dhe mouse me forme qe pershtatet plotesisht me doren tuaj.

E pajisur me sensor operativ me performance te larte te gjenerates se re te mouse dhe tastierave.

Duke perdorur teknologjine inteligjente te kursimit te energjise, do te kaloje ne night mode on kur nuk eshte ne perdorim dhe do te filloje funksionimin serish me vetem nje buton.

Lidhje wireless per ne distance deri ne 10 metra, fale teknologjise wireless 2.4G HZ.

Karakteristika

  • Lidhja: 2.4G pa fisha
  • DPI e mouse: 1200
  • Tastiera: 28.5*11.9 cm
  • Mouse: 7.7*4.4cm
  • Sistemi i zbatueshëm: Windows XP, Windows 2000, windows Vista 7/8/10; MAC, Android OS.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Mouse, Tastiere

Ngjyra

,

Be the first to review “Set keyboard dhe mouse wireless | HP H518”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tastiere dhe mouse hp shitje online ne dyqan taxi

Set keyboard dhe mouse wireless | HP H518