Tastiere dhe mouse K06

2,190 L

Ka stok

KODI: tastiere-k06 Kategori: , ,

TASTIERE DHE MOUSE K05

Tastiera dhe mouse K06 miraton një teknologji të re wireless 2.4 G, ka një marrës në portën USB të kompjuterit U, tastierë ose ndarjen e një marrësi, plug dhe play.

Pa asnjë instalim; Duke miratuar teknologjinë e re inteligjente të kursimit të energjisë, automatikisht kurseni energji elektrike. Madhësia e metaltë e tastierës: 38.8 x 11.3 x 2 CM, madhësia e modelit të mouse: 9.7 x 5.7 x 5.7 CM Tasti i mouse tastierë i madhësisë së paketimit të kutive me ngjyra: 46,2 x 12 x 3,6 CM i gjerë. Mundësi multimediale të tastierës.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Tastiere dhe mouse K06”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere dhe mouse k06

Tastiere dhe mouse K06