Mouse pad per lojera | Tapet gaming Q3

550 L

Ka stok

KODI: I-72121248 Kategori: ,

MOUSE PAD PER LOJERA | TAPET GAMING Q3 

Mouse pad per lojera Q3 per perdorim pune, lojera, studime, lundrim ne internet dhe me shume.

Dizajni elegant dhe modern pershtatet ne cdo hapesire ​​pune dhe mbron mousen dhe tavolinen nga gervishtjet.

Siperfaqja ultra e lemuar e tij lejon kontroll te sakte te mouse dhe do t’i rezistoje perdorimit afatgjate.

Cilesi e larte, e bere nga materiali i bute gome dhe pelhure e lemuar poliestre.

Permasa 31 cm x 20 cm x 2 mm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

mousepad

Ngjyra

Be the first to review “Mouse pad per lojera | Tapet gaming Q3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse pad q3 shitje online ne dyqan taxi

Mouse pad per lojera | Tapet gaming Q3