Gaming mouse profesional X5 iMice LED

1,190 L

Ka stok

KODI: I-72121242 Kategori: ,

GAMING MOUSE PROFESIONAL X5 IMICE

Gaming mouse x5 imice bere nga material gome me cilesi te larte, te qendrueshem dhe kundra rreshkitjes.

E dizenjuar ne menyre ergonomike, punon ne shume siperfaqe te ndryshme dhe eshte e pershtatshme per perdorim ne shtepi, zyre apo salla lojerash.

Perputhshmeri e larte me lojera te te gjitha llojet e lojerave te njohura.

Suporton sistemin: Windows 2000, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 98, Mac OS, Windows ME, Windows 8

Karakteristika

  • Furnizimi me energji: me USB
  • Rezolucioni: 800/1200/1600/2400 DPI
  • Permasa: 134*84*40mm
  • Pesha : 100g
  • Me drite LED
  • Gjatësia e kabllit USB: 1.8m
  • Aplikimi: PC, Laptop, Fletore, Desktop

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Gaming mouse profesional X5 iMice LED”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse per lojera x5 imice blerje online ne dyqan taxi

Gaming mouse profesional X5 iMice LED