Tapet gaming me ngjyra | RGB Gaming Mouse Pad

1,890 L

Ka stok

KODI: I-72121244 Kategori: ,

TAPET GAMING ME NGJYRA | RGB MOUSE PAD

Tapet gaming RGB per mouse me fibra shumengjyreshe ndricuese me ngjyra opsionale.

Siperfaqja e lemuar dhe mikrofiber e ben mousen me te ndjeshem kur jeni duke luajtur lojera te cilat do te permiresojne pervojën tuaj te lojes.

Bere nga materiali prej gome natyrale, i sigurt per t’u perdorur dhe eko-miqesor eshte i qendrueshem dhe nuk rreshket gjate perdorimit.

I papershkueshem nga uji parandalon ne menyre efektive njollat nga pijet e derdhura ose lengjet e tjera dhe eshte teper e lehte per tu pastruar.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

mousepad

Ngjyra

Be the first to review “Tapet gaming me ngjyra | RGB Gaming Mouse Pad”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tapet per mouse bli online ne dyqan taxi

Tapet gaming me ngjyra | RGB Gaming Mouse Pad