Mouse Pad Microsoft | Handboss H6

790 L

Ka stok

  • Mouse Pad Microsoft
  • Material jo toksik, i sigurt per t’u përdorur.
  • Per tableta, laptop, kompjuter dhe sisteme lojerash video.
  • Përmasat: 25 x 21 cm
  • Trashesi 2 mm
KODI: Gaming-Mousepad KATEGORIA:

MOUSE PAD MICROSOFT

Cilesi e lartë, material eko-miqësor, e krijuar per lojera elektronike, por në të njëjtën kohë ka stil elegant për zyrën.

Baza e gomuar natyrale jo e rrëshqitshme, e qëndrueshme, e mban kursorin e mausit në vend edhe gjatë veprimit më intensiv të lojërave.

Siguron gjithashtu një ndjesi të këndshme dhe të rehatshme ne doren tuaj, duke minimizuar lodhjen per periudha të zgjatura kohore.

Siperfaqja e ketij mousepad eshte anti-bakteriale qe mundeson rezistence ndaj njollave dhe aromave per nje  pervoje loje  pa shqetësime.

Specifika

  • Permasa 25 cm x 21 cm
  • I butë dhe fleksibël
  • Cepat anesore te qepur per rezistentce
  • Bazë gome pa rrëshkitje
  • Materiali: Gome natyrale

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Mouse Pad Microsoft | Handboss H6”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

microsoft game pad online dyqan taxi

Mouse Pad Microsoft | Handboss H6