Wireless keyboard mouse suit | Tastiere TJ-808 2.4GHz

2,400 L

Ka stok

 • Lloji: Wireless 2.4Ghz.
 • Lloji i ndërfaqes: USB
 • Tastiera standarde: Tastiera e laptopit
 • Zbatimi: Desktop
 • Numri i Modelit: TJ-808
 • Ngjyra: E zezë
 • Materiali: ABS
KODI: Wireless keyboard mouse suit Kategori: , ,

WIRELESS KEYBOARD MOUSE SUIT TJ-808

Tastiere wireless dhe mouse 2.4G. Tastiera dhe mausi wireless TJ-808 2.4G është një kombinim i qëndrueshëm, efikas i krijuar për të rritur përvojën tuaj kompjuterike. Me këtë kombinim, ju mund të zotëroni, të drejtoni dhe të lundroni ne menyre perfekte. Thjesht lidhni marrësin USB dhe shijoni një lidhje të fortë midis laptopit tuaj dhe mausit dhe tastierës suaj.

SPECIFIKAT:
 • Lloji: Wireless 2.4Ghz.
 • Lloji i ndërfaqes: USB
 • Tastiera standarde: Tastiera e laptopit
 • Zbatimi: Desktop
 • Numri i Modelit: TJ-808
 • Ngjyra: E zezë
 • Materiali: ABS
 • Lloji i baterisë: 2XAAA dhe 1xAA

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Tastiere

Be the first to review “Wireless keyboard mouse suit | Tastiere TJ-808 2.4GHz”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Wireless keyboard mouse suit Tastiere TJ 808 bli online dyqan taxi

Wireless keyboard mouse suit | Tastiere TJ-808 2.4GHz