Mouse dhe tastiere wireless 2.4G | Lecoo KW202

1,990 L

Ka stok

KODI: H-56789028 Kategori: , ,

MOUSE DHE TASTIERE WIRELESS 2.4G

Mouse dhe tastiere qe mundesojne lidhje wireless 2.4G me kompjuterin tuaj. Pa asnje instalim shtese, thjesht plug and play tastiera do te lidhet atuomatikisht me PC.

Dizajn praktik ne perdorim dhe i papershkueshem nga uji.

Karakteristika

  • Permasat e mouse 112 x 60 x 38 mm
  • Pesha 51 g
  • Suporton sisteme Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
  • Mouse optik, 1200 Dpi me 3 butona
  • Tastiere wireless me 104 taste

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mouse, Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Mouse dhe tastiere wireless 2.4G | Lecoo KW202”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse dhe tastiere lenovo shitje online ne dyqan taxi

Mouse dhe tastiere wireless 2.4G | Lecoo KW202