Gaming Mouse Pad me drite RGB

1,600 L

Ka stok

Gaming mouse pad me trashesi 5 mm dhe nje baze te gomuar, mundeson qendrim te sigurt madje dhe mbi siperfaqe jo te barabarta, duke siguruar nje baze te qendrueshme per mouse-n.

KODI: i-2120720 Kategori: ,

GAMING MOUSE PAD ME DRITE RGB

Gaming mouse pad me dhjete menyra ndricimi super te ndritshme, me nje pamje te vecante.

Ky mouse pad do te pershtatet ne menyre te persosur me kompjuterin tuaj dhe do te siguroje hapesire ​​perfekte per levizje.

Baze gome me siperfaqe te lemuar dhe kunder rreshqitjes, siguron kontroll te sakte te mouse dhe qendrueshmeri.

I pershtatshem per te gjitha llojet e tastierave dhe mouse, duke siguruar mjaft hapesire ​​per lojera elektronike ose pune ne zyre.

Mbron nje zone te gjere te tryezes suaj nga gervishtjet apo derdhja e pijeve, gjate punes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

mousepad

Ngjyra

Be the first to review “Gaming Mouse Pad me drite RGB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse pad game ne shitje online dyqan taxi

Gaming Mouse Pad me drite RGB