Blood ML16 – Gaming Mouse – Multi Core Commander

4,490 L

Ka stok

Specifikat 
Memorja: 160K
Pesha: 30g
Rezolucioni maksimal: 12000 CPI ( 5 nivele te ndryshueshme)
Shpejtesia: 1200fps
Reagimi i butonave: me pak se 2 sekonda
Rrotull infra e kuqe: mbi 1 milion levizje
KODI: gaming-mouse-bloody-ml16 Kategori: ,

Blood ML16 – Gaming Mouse

Blood ML16 – Gaming Mouse – Multi Core Commander

Specifikat 
Memorja: 160K
Pesha: 30g
Rezolucioni maksimal: 12000 CPI ( 5 nivele te ndryshueshme)
Shpejtesia: 1200fps
Reagimi i butonave: me pak se 2 sekonda
Rrotull infra e kuqe: mbi 1 milion levizje
Gjatesia e kabllose: 1.8 meter
I pershtatshem per Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 dhe me pas.


Dyqan Taxi | bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mouse

Be the first to review “Blood ML16 – Gaming Mouse – Multi Core Commander”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blood ML16 - Gaming Mouse - Multi Core Commander

Blood ML16 - Gaming Mouse - Multi Core Commander