Tastiere dhe mouse Wireless |Multimedia Keyboard 2.4G

2,200 L

Ka stok

Set tastiere multimedia dhe mouse me lidhje wireless me kompjuterin tuaj. E pajisur me taste praktik, me profil te ulet dhe te qete ne funksionim  sigurojne shtypje te rehatshme dhe te qete.

KODI: i-2120726 Kategori: , ,

TASTIERE DHE MOUSE WIRELESS | MULTIMEDIA KEYBOARD

Tastiere multimedia 2.4G me taste shume funksionale te tilla si luajtja / pauza, ngritja/ulja e volumit, perpara, mbrapa dhe mouse wireless.

Sistemi i menaxhimit inteligjent te energjise ju ndihmon te kurseni energjine e baterise kur vertet ju nevojitet.

Paraqitja e kesaj tastiere ka nje dizajn te kendshem ne stil profesional, ne menyre qe te mund te perdoret lehtesisht nga te gjithe.

E pajisur me taste praktik, me profil te ulet dhe te qete ne funksionim  sigurojne shtypje te rehatshme dhe te qete.

Lidhet lehtesisht me kompjuterin tuaj pa nevojen e pajisjeve shtese vetem me ane te wireless.

Mouse ka nje forme ergonomike qe pershtatet mjaft mire me pellemben e dores per te punuar ne rehati maksimale edhe per ore te gjata pune.

Karakteristika

  • Lidhja e mouse pa fisha
  • Lidhja e tastieres pa fisha
  • Ngjyra: e bardhe dhe silver
  • Madhesia e tastieres: 285.3 * 133 * 5.3 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Mouse, Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Tastiere dhe mouse Wireless |Multimedia Keyboard 2.4G”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere wifi dhe mouse ne shitje online ne dyqan taxi

Tastiere dhe mouse Wireless |Multimedia Keyboard 2.4G