Boks muzike me altoparlante | Multimedia speaker

4,900 L

Ka stok

KODI: K-062101-1 Kategori: ,

BOKS MUZIKE ME ALTOPARLANTE | MULTIMEDIA SPEAKER

Boks muzike me dy altoparlante multimediale me drita LED, per te krijuar nje atmosfere akoma me te kendshme rreth jush.

Te pershtatshme per tu lidhur me laptop, kompjuter, Usb , Mp3 dhe Mp4.

Boks muzike Multimedia speaker 

Me volumin e boksit me diapazon te plote dhe altoparlanteve te dyfishte, tingulli do te jete i qarte dhe me kualitet maksimal.

Perputhje e larte me te gjitha pajisjet standarde USB, kompjuter, laptop, tablet, etj.

Me lidhjen Bluetooth, mund te transmetoni pa fisha audio nga laptopi, telefoni iose tableti juaj dhe te shijoni tinguj me definicion te larte ne cdo dhome.

Me cilesi te larte dhe performance mahnitese te zerit do te degjoni kenget e preferuara ne tingullin me te mire.

Specifika

  • Altoparlante kompjuteri
  • Lloji i nderfaqes: USB
  • Furnizimi me energji elektrike: USB 5V
  • Ndjeshmeria: 500 mV
  • Pergjigja e frekuences: 20Hz-18KHz

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks muzike me altoparlante | Multimedia speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike me bluetooth ne shitje online dyqan taxi

Boks muzike me altoparlante | Multimedia speaker