Tavoline praktike per laptopin | E Table

2,490 L

Ka stok

Materiali: ABS + Çelik

Furnizimi me energji: USB 5 V

Madhësia: (L * W): 560 x 316 mm / 22 “x 12,4”.

E pershtatshme per tu perdorur ne krevat, divan, udhetime etj.

 

KODI: tavoline-praktike-per-laptopin Kategori: , , , ,

TAVOLINE PRAKTIKE PER LAPTOPIN E TABLE

Tavoline praktike per laptopin me material cilesor dhe teper multifunksionale. Eshte teper e thjeshte ne perdorim dhe do ju fale komoditet pafund.Ajo mund te paloset komplet dhe do te jete teper e thjeshte per t’u transportuar kudo pa ju munduar.

Mund t’a rregulloni sipas deshires suaj, kembet e tavolines mund te palosen per komoditetin tuaj.

Me ftohës të dyfishtë të mundësuar nga USB. Me ndërfaqe USB, lartësia e rregullueshme shume e lehte ne perdorim.

Specifikat:e table tavoline praktike per laptopin bli online dyqan taxi
  • Materiali: ABS + Çelik
  • Furnizimi me energji: USB 5 V
  • Madhësia: (L * W): 560 x 316 mm / 22 “x 12,4”.
  • E pershtatshme per tu perdorur ne krevat, divan, udhetime etj.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Tavoline praktike per laptopin | E Table”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tavoline praktike per laptopin bli online dyqan taxi

Tavoline praktike per laptopin | E Table