Tablet Lenovo Tab M7 Android 9 16/32 GB

15,900 L17,900 L

16GB32GB
Pastro
KODI: h-4589911 Kategori: , ,

TABLET LENOVO TAB M7

Tablet Lenovo Tab M7 Gjenerata e dyte i disponueshem ne memorie 16 gb dhe 32 gb.

Dizajn premium dhe  me vecori te shumta qe e bejne kete model unik dhe praktik per perdorim te perditshem.

Me sistemin operativ më të fundit Android Pie, ky tablet ju mundeson akses ne te gjitha aplikacionet tuaja te preferuara te disponueshme ne Google Play.  Android 9 Pie Go Edition dhe i optimizuar per nje eksperience te qete lundrimi dhe shikimi video.

Dizajn premium me nje mbulese te pasme prej 90% metalike dhe nje profil te hollë 0,32 inch per nje pamje dhe ndjesi premium qe eshte komode per t’u mbajtur dhe perdorur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Memorja

16GB, 32GB

Lloji

Tablet

Be the first to review “Tablet Lenovo Tab M7 Android 9 16/32 GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tablet lenovo m7 shitje online ne dyqan taxi

Tablet Lenovo Tab M7 Android 9 16/32 GB

15,900 L17,900 L

Shto ne Shporte