Mbajtese telefoni dhe tableti me lartesi te rregullueshme

790 L

Ka stok

KODI: I-72121231 Kategori: ,

MBAJTESE TELEFONI DHE TABLETI

Mbajtese telefoni dhe tableti me lartesi dhe kende te rregullueshme.

Dizajn me dy boshte dhe rregullim me shume kende per rehati maksimale gjate perdorimit.

Material silikoni me shume pika per te mbrojtur pajisjen tuaj dhe per qendrueshmeri me te mire.

Mbajtesja ka model te palosshem dhe te levizshem qe e ben te lehte per ta mbajtur dhe marre me vete kudo ju nevojitet.

E pershtatshme per tablet dhe telefon me ekran 4-12.9 inch.


Bli ne menyre te sgurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese telefoni dhe tableti me lartesi te rregullueshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese telefoni e palosshme bli online ne dyqan taxi

Mbajtese telefoni dhe tableti me lartesi te rregullueshme