Car phone holder | Air vent gravity

790 L

Ka stok

Mbajtes telefoni per ne makine

Pershtatje ne ventilimin e makines

Permasa kompakte dhe dizajn elegant

KODI: Car-phone-holder Kategori: ,

CAR PHONE HOLDER | MBAJTESE TELEFONI

Mbajtese per telefonin tuaj ne makine, shume efikase dhe praktike njekohesisht.

Kllapat e forta fiksohen në daljen e ajrit për te mbajtur stabilitetin e përgjithshëm, edhe nëse rruga është me gunga.

Rrotullimi 360 gradë përdoret për të rregulluar këndin për të përmbushur nevojat e perspektivës së shikimit.

I perbere nga material i forte , rezistent dhe i qendrueshem per te siguruar qendrueshmeri gjate udhetimit.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Car phone holder | Air vent gravity”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

phone holder online dyqan taxi

Car phone holder | Air vent gravity