Mbajtese magnetike | Z08 Car Holder

790 L

Ka stok

Mbajtes magnetik per telefonin

Material miqësor me mjedisin dhe i qëndrueshëm

I thjeshtë për t’u konfiguruar dhe  për t’u përdorur

Model universal

KODI: Mbajtese telefoni magnetike Kategori: , ,

MBAJTESE MAGNETIKE | Z08 CAR HOLDER

Shijoni pervojen me te mire te udhetimeve të makinës pa duar me kete mbajtese magnetike me montim ne ventilatorin e makines. E përsosur për navigim.

Pasi të jetë vendosur është e lehtë për tu hequr dhe montuar.

Ky montim magnetik është i lehtë për t’u përdorur dhe i shton funksionalitet të shkelqyer makines suaj.

I pajtueshëm me të gjithë telefonat inteligjentë. Siguron smartphone, pajisje GPS dhe pajisje të tjera dixhitale në vend gjatë udhetimeve me makine.

Karakteristika

Forcë magnetike e fortë dhe e sigurt.

Mbërthimi i gomës në sipërfaqen magnetike lejon mbrojtje shtesë.

Materiali: çelik inox

Rotacioni 360 grade

Material miqësor me mjedisin dhe i qëndrueshëm

I thjeshtë për t’u konfiguruar dhe  për t’u përdorur

Model universal


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Mbajtese magnetike | Z08 Car Holder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes magnetik per telefonin online dyqan taxi

Mbajtese magnetike | Z08 Car Holder