Karikues universal tableti 5V 2A | Power Adapter

590 L

Ka stok

KODI: I-72121222 Kategori: ,

KARIKUES UNIVERSAL TABLETI 5V 2A | POWER ADAPTER

Karikues universal tableti me efikasitet te larte dhe konsum te ulet te energjise.

I lehte per t’u perdorur, me mbrojtje nga mbingarkesa dhe qarku i shkurter.

Karakteristika

  • Tensioni i daljes: DC 5V
  • Rryma e daljes: 2A
  • Materiali: metal dhe plastik

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Tablet

Ngjyra

Be the first to review “Karikues universal tableti 5V 2A | Power Adapter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues universal tableti shitje online ne dyqan taxi

Karikues universal tableti 5V 2A | Power Adapter