Xiaomi Mi Mouse 2 | Wireless

2,800 L

Ka stok

 • Lidhje radio wireless 2.4 GHz.
 • Dizajn simetrik për lehtësinë e përdorimit me secilën dorë.
 • Sensor i saktë 1000 dpi.
 • Operacion i heshtur.
 • Mund të përdoret në çdo sipërfaqe: druri, pëlhura, lëkura, plastika.
 • E pajtueshme me Windows, macOS dhe Chrome OS.
 • Projektim praktik.
KODI: Xiaomi Mi Mouse 2 Wireless Kategori: , ,

XIAOMI MI MOUSE 2 WIRELESS

Mi Mouse 2 wireless është gjenerata e dytë e mouse wireless elegant dhe praktik, i cili është edhe më i mirë. Dizajni i rafinuar dhe ergonomia e përmirësuar e bëjnë aksesorin të përshtatshëm për t’u përdorur, dhe sensori fotoelektrik me një rezolucion prej 1000 dpi siguron saktësi të lartë.

XIAOMI MI MOUSE ME DIZAJN ELEGANT

Në të njëjtën kohë, mouse mbetet i njëjti funksional dhe i pajtueshëm me një gamë të gjerë pajisjesh. E cila e kthen atë në një aksesor universal për laptopë, PC-ve, Smart TV.

Versioni i ri i miut mori një trup edhe më elegant dhe funksional. Isshtë krijuar për t’iu përshtatur formës së pëllëmbës dhe është plotësisht simetrike, kështu që djathtas dhe djathtas mund të përdorin manipuluesin me komoditet të njëjtë. Dhe në sajë të një shtrese të veçantë, sipërfaqja e miut ka një strukturë të këndshme mat, nuk rrëshqet në dorë dhe është rezistente ndaj konsumimit.

SPECIFIKAT:xiaomi mi mouse wireless 2 bli online dyqan taxi
 • Lidhje radio wireless 2.4 GHz.
 • Dizajn simetrik për lehtësinë e përdorimit me secilën dorë.
 • Sensor i saktë 1000 dpi.
 • Operacion i heshtur.
 • Mund të përdoret në çdo sipërfaqe: druri, pëlhura, lëkura, plastika.
 • E pajtueshme me Windows, macOS dhe Chrome OS.
 • Projektim praktik.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Xiaomi Mi Mouse 2 | Wireless”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Xiaomi Mi Mouse 2 Wireless bli online dyqan taxi

Xiaomi Mi Mouse 2 | Wireless