Tablet Redmi Pad Xiaomi Dolby Atmos 4/128GB

28,990 L

Ka stok

 • Tablet me lidhje Wifi
 • Permasa10,61 inç, 1200 x 2000 piksele, IPS LCD
 • Sistem Android 12, MIUI 13.1; MediaTek MT8781 Helio G99 (6nm)
 • Memorie 4/128 GB
KODI: 6934177799372 Kategori: , ,

TABLET REDMI PAD 4/128GB

Tablet Redmi per te permbushur nevojat ditore , ndani skedare, dergoni emaile, lundroni ne internet dhe bisedoni me miqte tuaj.

Kapaciteti shume i madh i baterise 8000 mAh me jetegjatesi ofron mbeshtetje gjate gjithe dites, keshtu qe nuk duhet te shqetesoheni per energjine nese jeni duke studiuar apo duke luajtur.

Suporton karikimin e shpejte 18 W duke ju lejuar te karikoni shpejt baterine dhe reduktuar kohen e pritjes.

Fale teknologjise kryesore te procesorit 6 nm performanca eshte permiresuar. Ndersa shikoni video, luani lojera ose shfletoni ueb, procesori eshte gjithmone nje hap perpara, ne menyre qe te mund te shijoni shpejtesine.

Shijoni telefonatat video Full HD me FocusFrame qe rregullon kornizen sipas levizjes suaj dhe madje zgjeron fushen e shikimit deri ne 105⁰.

Specifika:

 • Lidhje Wifi
 • Permasa10,61 inç, 1200 x 2000 piksele, IPS LCD
 • Sistem Android 12, MIUI 13.1; MediaTek MT8781 Helio G99 (6nm)
 • Tete berthama (2×2,2 GHz Cortex-A76 & 6×2,0 GHz Cortex-A55)
 • Memorie 128 GB, 4 GB RAM
 • Kamera pas 8 MP / Para 8 MP / Video [email protected]
 • Akselerometri
 • Bateri Li-Po 8000 mAh

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Tablet

Memorja

128GB

Be the first to review “Tablet Redmi Pad Xiaomi Dolby Atmos 4/128GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tablet redmi pad online ne dyqan taxi

Tablet Redmi Pad Xiaomi Dolby Atmos 4/128GB