Keyboard me Wireless A4Tech KR 83

1,500 L

Ka stok

 • Përmasa: 449 151 × 22 mm
 • Pesha: 510 g
 • Gjatësia e kabllit: 150 cm
 • Lidhja e pajisjeve: USB
 • Kërkesat e sistemit: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10
KODI: 4711421805964 Kategori: ,

KEYBOARD ME WIRELESS A4TECH

Tastere me wireless e cila eshte teper e lehte dhe praktike ne perodrim. Tasiera ka hapje kullimi të projektuara posaçërisht që do të ndihmojnë në shkarkimin e lëngut nga tastiera dhe parandalimin e dëmtimit nga derdhja e lëngut aksidentalisht.

Këmbët e rregullueshme të animit mundësojnë një përvojë vërtet të personalizuar dhe te lehte ne perdorim. Zgjidhni lartësinë e tastierës që maksimizon komoditetin tuaj dhe përputhet me stilin tuaj. Çelësat e shkruar me lazer sigurojnë që ju kurrë nuk do të humbni identitetin e çelësit.

SPECIFIKAT:tastiere me wireless a4tech blerje online dyqan taxi
 • Tastiera: KR-83
 •  Çelësat e afërt: 12 Çelësa
 • Multimedia FN
 • Këmbë te rregullueshme të tastierës
 • Vlerësimi: 5 V / 30 mAh
 • Përmasa: 449 151 × 22 mm
 • Pesha: 510 g
 • Gjatësia e kabllit: 150 cm
 • Lidhja e pajisjeve: USB
 • Kërkesat e sistemit: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Keyboard me Wireless A4Tech KR 83”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere me wireless bli online dyqan taxi

Keyboard me Wireless A4Tech KR 83