Tapet mat perthithes i ujit I love my family

990 L

Ka stok

KODI: i-8989898995 Kategori: ,

TAPET MAT PERTHITHES I UJIT

Tapet mat perthithes i ujit me shkrimin “I love my family”. Dizajni eshte i pershtatshem per cdo dhome te shtepise tuaj.

Bere nga material i bute i cili perthith ujin dhe teper rezistent gjate perdorimit. Materiali i tij nuk rreshket edhe mbi siperfaqe te lagura.

Pastrohet dhe lahet lehtesisht, pa u zbehur ngjyrat apo shkrimi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Tapet

Ngjyra

Be the first to review “Tapet mat perthithes i ujit I love my family”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tapet mat per deren blerje online ne dyqan taxi

Tapet mat perthithes i ujit I love my family