Tapet cilesor dhe modern | Material Poliester

3,490 L

Ka stok

KODI: tapet-modern Kategori: ,

TAPET CILESOR DHE MODERN MATERIAL POLIESTER

Tapet cilesor dhe njekohesisht modern. Dekoroni shtepine tuaj ne menyren me te bukur dhe moderne te mundshme. Pjesa e poshtme e tapetit eshte me perberje gome per qendrueshmeri te plote te tapetit. Gjithashtu eshte teper i lehte per t’u pastruar dhe levizur.

Materiali eshte 100% poliester i paster. Tapeti eshte i pershtatshem per sallon, kuzhine, dhe dhomen e gjumit. Vjen me permasa 180×120 cm.

Specifikat:
  • Materiali: Poliester.
  • Permasat: 180×120 cm.
  • I lehte per t’u pastruar.
  • Praktik dhe me dizajn terheqes.
  • Ideal per sallon, kuzhine dhe dhoma gjumi.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Tapet cilesor dhe modern | Material Poliester”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tapet modern poliester

Tapet cilesor dhe modern | Material Poliester