Tapet me dizajn te vecante | Me fibra poliester

3,490 L

Ka stok

 • Materiali: fibra poliesteri
 • I pershtatshem per: Salloni, dhoma gjumi, studimi dhe hapësira të tjera
 • Karakteristikat: Pa rrëshqitje.
 • Mbron dyshemenë.
 • I butë dhe i lehtë për tu pastruar.
KODI: Tapet me dizajn te vecante Kategori: ,

TAPET ME DIZAJN TE VECANTE

Tapet me dizajn te vecante per sallonin ose dhomen tuaj te gjumit. Nje tapet i cili eshte i perbere nga fibrat e poliesterit te cilat e bejne kete tapet rezistent dhe cilesor. Tapeti eshte dizajnuar per t’u pershtatur me aredimin modern te shtepise suaj.

Krijoni nje ambjent modern dhe te bukur per familen dhe per miqte tuaj. Eshte praktik dhe teper i lehte per t’u pastruar dhe levizur. Vjen te ju me cmimin me te mire ne treg vetem ne Dyqan Taxi.

Tapeti ka përmasa 180×120 cm.

Specifikat:
 • Materiali: fibra poliesteri
 • I pershtatshem per: Salloni, dhoma gjumi, studimi dhe hapësira të tjera
 • Karakteristikat: Pa rrëshqitje.
 • Mbron dyshemenë.
 • I butë dhe i lehtë për tu pastruar.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Tapet me dizajn te vecante | Me fibra poliester”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tapet me dizajn te vecante

Tapet me dizajn te vecante | Me fibra poliester