Tapet me dizajn figura gjeometrike | Poliester

3,490 L

Ka stok

KODI: tapet-me-figura-gjeometrike Kategori: , ,

TAPET ME DIZAJN FIGURA GJEOMETRIKE

Tapeti me dizajn figura gjeometrike eshte i përshtatshëm për sallon, dhomë si edhe ne vende te tjera. Pjesa e poshtme e tij perbehet nga materiali i gomes rezistente per nje qendrueshmeri dhe pervoje sa me te mire.

TAPET ME MATERIAL POLIESTER

Grimcat plastike kundër trungut e bejne akoma edhe me te vecante kete tapet. Materiali poliestër me fibra kimike, në të njëjtën kohë bëhet trajtim anti-ndotje dhe elektrostatike. Nje nga materialet me cilesore dhe me cmimin me te mire ne treg vetem ne Dyqan Taxi.

Ngjyrat e tapetit jane krijuar te tilla për të pasqyruar stilet e ndryshme të mobiljeve moderne, në mënyrë që të arrihet dekorimi i persosur.

Specifikat:
  • Material cilesor poliester.
  • Permasat: 180×190 cm.
  • Ngjyra te gjalla dhe te bukura.
  • Pershatet me dekorim modern.
  • Material rezistent.
  • I lehte dhe praktik per t’u pastruar.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Tapet me dizajn figura gjeometrike | Poliester”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tapet me figura gjeometrike poliester

Tapet me dizajn figura gjeometrike | Poliester