Storage Wardrobe | Dollap portable per rrobat dhe kepucet

3,490 L

Ka stok

  • Organizon rrobat,kepucet dhe cdo send personal.
  • Montohet shume lehtesisht me aksesoret perkates.
  • I paloseshem dhe ndaj levizet shume thjeshte ne cdo cep te shtepise.
  • Me 6 rafte mbajtese.
  • Me dizajn elegante ne ngjyren gri.
KODI: Storage Wardrobe 6002 Kategori: ,

DOLLAP PORTABLE PER RROBAT

ORGANIZUES PER RROBAT DHE KEPUCET ME 6 RAFTE – STORAGE WARDROBE 6002

Nese akoma nuk i keni oragnizuar rrobat tuaj dhe kepucet ne nje vend te caktur, ky dollap eshte zgjidhja perfekte per organizimin e produkteve tuaja. Me dizajn mjaft elegante qe gjalleron dhomen tuaj dhe nuk ze hapesire duke ju dhene ju mundesine te shfrytezoni cdo hapesire sipas deshires suaj.

DOLLAP PER RROBAT DHE KEPUCET

Materiali teper cilesore i dollapit, e cila eshte nje veshje plastike e bene kete dollap me te besueshem per te vendosur sendet tona personale ne te.

Per ruajtjen e rrobave do te kujdeset pjesa e siperme e dollapit kurse ne pjesen e fundit mund te vendosni kepucet tuaja.

Me nje panel te perparem per te patur akses te shpejte tek rrobat ose kepucet duke reduktuar edhe shpenzimin e teper te kohes por edhe rremujen qe mund te shkaktohej.

Dollapi portativ eshte dizenjuar ne menyre te tille qe ju mund ta montoni edhe c’montoni sa here te deshrioni shume thjeshte dhe shpejte.

Me kete model ju mund te rimodeloni arredimin e shtepise suaj duke i dhene asaj nje pamje te re.Dollap portativ rrobah bli online Dyqan Taxi

SPECIFIKAT

Dollap portable me 6 rafte mbajtese.

Organizues per rrobat, kepucet dhe sendet personale.

I palosshem dhe transportohet lehtesisht kudo.

Teper i thjeshte per ta montuar.

Miqesore me mjedisin qe e rrethon.

Ndihmon ne pastertine dhe rregullin e shtepise suaj.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Ngjyra

Lloji

Dollap

Be the first to review “Storage Wardrobe | Dollap portable per rrobat dhe kepucet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dollap portativ rrobah bli online Dyqan Taxi

Storage Wardrobe | Dollap portable per rrobat dhe kepucet

WhatsApp chat