Dollap per rrobat portativ | Organizues rrobash

1,990 L2,790 L

  • Perbehet nga nje strukture metalike dhe vishet nga nje cope rrobe e trashe.
  • I pajisur me nje zinxhire.
  • Me permasat 105 x 45 x 175 cm
  • Organizon rrobat nepermjet vareseve dhe nje kati ne pjesen e siperme.
  • Mund te leviz lehte neper shtepine tuaj.
105 x 45 x 175 cm75 x 45 x 150 cm
Pastro
KODI: 2010304 Kategori: ,

DOLLAP PER RROBAT PORTATIV

DOLLAP PORTATIV PER RROBAT- STORAGE WARDROBE

Nese jeni te fiksuar pas fashion dhe ju pelqen te ndiqni moden duke qene kohorente me te, patjeter qe ne shtepine tuaj rrobat duhet te jene te shumta dhe hapesira e saj nuk ju mjafton per te mbajtur cdo gje qe deshironi.

Dollapi portativ per rrobat eshte nje zgjidhje ideale per t’i organizuar ato dhe per t’i mbledhur ne nje vend te caktuar te shtepise suaj. Ne kete menyre eliminoni zenien e hapesires, por edhe duke mbajtur te gjithe rrobat tuaja te preferuara.

DOLLAP PORTATIV- STORAGE WARDROBE

Dollapi ju jep mundesine t’i varni rrobat me varese dhe nje kate ne te cilin mund t’i palosni ato.

dollap per rrobat produkt online dyqan taxi
Brenda dollapit ka nje hapesire goxha te konsiderueshme per te sistemuar cdo rrobe tuajen. Ai ka nje dizajn shume modern, i cili mund te pershtatet shume mire me dhomen tuaj te gjumit.

Organizuesi ka nje strukture metalike edhe perberje prej rrobe ne teresine e tij. Gjithashtu eshte i pajisur me nje zinxhire per ta mbullur me vone, ne menyre te atille qe rrobat tuaja mos te marrin pluhura.

Ne dukje ka nje pamje shume te thjeshte, elegante dhe klasike.

Permasat  105 x 45 x 175 cm, te cilat jane shume te pershtatshme per nje shtepi qe nuk ka nje siperfaqe shume te madhe.

Zgjedhje perfekte qe shtepia juaj te duket e rregullt dhe e paster.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Dollap

Ngjyra

,

Dimensionet

105 x 45 x 175 cm, 75 x 45 x 150 cm

Be the first to review “Dollap per rrobat portativ | Organizues rrobash”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DOLLAP PER RROBAT BLI ONLINE DYQAN TAXI

Dollap per rrobat portativ | Organizues rrobash

1,990 L2,790 L

Shto ne Shporte