Storage wardrobe | Dollap per rrobat portable | Bli Online

3,490 L

Ka stok

  • Dollap portable per rrobat.
  • Material pelhure,celiku dhe plastike.
  • Montohet lehtesisht dhe nuk ze shume hapesire.
  • Permasat: 75cm x 50cm x 175cm
  • Ngjyre vishnje.
KODI: Storage-wardrobe-Dollap-portativ Kategori: ,

DOLLAP PER RROBAT

DOLLAP RROBASH-STORAGE WARDROBE

Nese jeni ne kerkim te nje dollapi per te organizuar te gjitha rrobat tuaja, ky dollap eshte zgjidhja perfekte. Dollapi mundeson qe ju te kontribuoni ne organizimin funksional te ambientit ku e vendosni.

DOLLAP PORTATIV RROBASH

Dollap rrobash portativ qe paloset edhe nuk ze shume hapesire ne ambientin e baneses suaj. Ai ka nje hapesire me se te mjaftueshme per te gjitha rrobat tuaja ne perdorimin e perditshem.Me dizajn teper elegant por edhe me nje pamje te thjeshte ky dollap do te pershtatet me arredimin e shtepise suaj.

I perbere nga nje material cilesore i pelhurave Peva jo te endura, qe ndihmojne ne ruajtjen dhe organizimin e rrobave tuaja sezonale.

Dollapi ka ndarje me permasa te ndryshme qe ofron opsione per te ruajtur rroba te llojeve te ndryshme, qofte me palose apo me varje ne kapese.

Ky dollap per rrobat ne brendesi perbehet nga hapesira te bollshme qe ndahen ne seksione te ndryshme.

Permasat e tij jane 170 x 45 x 170 cm, me varese per te varur rrobat edhe me 10 ndarje per te mbajtur cdo gje tjeter.

Nje mobilje praktike e perkohshme si zgjidhje kur nuk keni ku t’i sistemoni te gjitha rrobat duke mbajtur ne menyre te tille edhe shtepine tuaj te rregullt.

SPECIFIKAT

Materiali prej pelhure, çeliku dhe plastike .

Kapaciteti i ngarkeses se varur: 15 kg.    

Kapaciteti i ngarkeses se rafteve te pelhures: 3.5kg.

Kapaciteti i pergjithshem i ngarkeses: 66kg.

Ngjyra: Vishnje.

Bli Online ne Dyqan taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Storage wardrobe | Dollap per rrobat portable | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dollap portativ produkt online dyqan taxi

Storage wardrobe | Dollap per rrobat portable | Bli Online