Stol portabel per kamping | Mini folding stool

690 L

Ka stok

KODI: Q-0222165 Kategori: , ,

STOL PORTABEL PER KAMPING | MINI STOOL

Stol portabel per kamping me peshe te lehte dhe lehtesisht te levizshme.

Me permasa praktike eshte ideal per kampe, piknik, peshkim ose aktivitete te tjera ne natyre.

Bere prej pelhure Oxford dhe tub celiku me cilesi te larte, per t’ju siguruar rehati maksimale gjate qendrimit.

Me kater kembe te qendrueshme dhe shume te sigurta gjate uljes,  kundra rreshqitjes do te ofroje mbeshtetje me te mire.

Nuk ze hapesire te madhe ​​dhe mund te vendoset lehtesisht ne nje cante transporti. Mund te paloset dhe hapet brenda pak sekondash lehtesisht.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Stol

Ngjyra

Be the first to review “Stol portabel per kamping | Mini folding stool”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

stol portabel per kamping ne shitje online dyqan taxi

Stol portabel per kamping | Mini folding stool