Stol portabel dhe kuti ruajtese

2,290 L

Ka stok

Stol i vogel praktik me dy funksione

E perbere nga material me cilesi te larte

Rezistent dhe praktik, mund te paloset

KODI: Kuti-ruajtese-praktike Kategori: ,

STOL PORTABEL DHE KUTI RUAJTESE

Nje stol i vogel praktik me dy funksione. Mund te clodheni duke vendosur kembet gjate shikimit te televizorit, por gjithashtu mund te vendosni brenda tij libra, lodrat e femijeve apo dhe sende te tjera te vogla.

E perbere nga material me cilesi te larte, kjo kuti eshte shume rezistente dhe praktike ne cdo ambient ku ju nevojitet.

Sistemon sendet tuaja, duke liruar hapesire ne dhoma dhe gjithashtu duke sistemuar dhe mbrojtur objektet nga pluhurat demtimet dhe gervishtjet.

Me pelhure pambuku dhe prej liri, ka dendesi te lartë dhe sfungjer rezistent qe do te mbaje te sigurta sendet qe do te vendosni.

Stoli eshte i palosshem,  mund ta palosni kur nuk keni nevojë ta përdorni, kjo do të kurseje hapesiren tuaj.

Gjithashtu fale permasave te tij shume praktike, ju mund ta merrni ate me vete dhe ne makine per udhetimet tuaja, kurdo qe ju nevojitet nje organizues komod.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Stol portabel dhe kuti ruajtese”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

stol dhe kuti ruajtese online ne dyqan taxi

Stol portabel dhe kuti ruajtese