Raft mbajtes per cantat | 6 pjese

1,200 L

Ka stok

  • Rafti me 6 pjese per te mbajtur cantat tuaja.
  • Varet kudo duke ju dhene mundesine te organizoni cantat ne nje vend.
KODI: L-205-046 Kategori: ,

HANGING PURSE ORGANIZER

Organizues per cantat | Bli Online | Dyqan Taxi

Cantat jane nje nga aksesoret me te rendesishme per femrat. Deshira jone per t’u kombinuar me cdo gje, per t’u dukur elegante, shik ben qe numrin e tyre ta kemi te shumte aq sa dollapi yne e ka te pamundur t’i mbaje te gjitha.

Dyqani taxi ju ofron raftin mbajtes me 6 pjese me cmimin me te mire. Ndaj mos hezitoni te beni porosine tuaj tani.

 

RAFT MBAJTES PER CANTAT ME 6 PJESE

Rafti me 6 pjese i organizon te gjitha cantat tuaja ne ate menyre qe ju do ta keni te lehte te gjeni se cilen deshironi per outfit-in tuaj te dites, por mbi te gjitha edhe mos te humbisni asnje. Ai ze shume pak hapesire keshtu qe do ta keni shume te lehte qe t’i gjeni vendin e duhur ne shtepine tuaj. Cantat tuaja tani, jo vetem qe nuk do i mungojne me kombinimeve tuaja te veshjes por do t’i japin dhomes tuaj edhe pamjen e nje blogereje qe shpesh enderrojme ta kemi dhe te gjithe do te deshirojne ta kene dhomen tuaj.

  • Mban cantat tuaja.Raft-mbajtes-me-6-pjese-ne-shitje-online
  • Varet kudo duke ju dhene mundesine te organizoni cantat ne nje vend.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

mbajtese cante

Ngjyra

Be the first to review “Raft mbajtes per cantat | 6 pjese”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Raft mbajtes per cantat | 6 pjese