Elektrik me karikim Led Fokus dhe drite anesore | M

1,190 L

Ka stok

 • Elektrik me llampe Led
 • Fokusimi i ndryshueshem
 • Zoom: Po
 • Fuqia: 10W
 • Flashlight per : Kamping,climbing, gjueti, peshkim, ecje gjate nates
 • Material: Aluminum
 • Karikim – Po
KODI: elektrik-medium-led KATEGORIA:

Elektrik portabel Mini Zoom LED

Mini Elektrik me Led, zoom dhe formen e shenjestrimit. Nje elektrik shume cilesor me veshje alumini e cila nuk lejon depertimin e pluhurit apo ujit.

Bateri e integruar e cila mund te rikarikohet. Elektrik me karikim
Drite Led me jetegjatesi shume te madhe.
Dizajn qe ju lejon te fokusoni driten ne objektet e deshiruara.

Police Design

 • Elektrik me llampe Led
 • Fokusimi i ndryshueshem
 • Zoom: Po
 • Fuqia: 10W
 • Flashlight per : Kamping,climbing, gjueti, peshkim, ecje gjate nates
 • Material: Aluminum
 • Karikim – Po

DRITE E FUQISHME

Elektriku ka nje drite Led shume te fuqishme per tju ardhur ne ndihme ne te gjitha momentet e nevojshme. Ne kamping, hiking, udhetime, ecje gjate nates apo ne gjueti ky elektrik do te jete shoqeruesi perfekt.

Kujdes: Te mos drejtohet drejt syve per shkak se drita eshte shume e forte.

 

 

LLAMPE LED ME JETEGATESI TE MADHE

Drita Led e fuqishme e cilesise se larte e afte te perballoje per shume kohe nevojat tuaja.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

elektrik

Be the first to review “Elektrik me karikim Led Fokus dhe drite anesore | M”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Elektrik medium me drite led ne shitje Online Dyqan Taxi

Elektrik me karikim Led Fokus dhe drite anesore | M