Kamera sigurie me Wifi per shtepi dhe ambjente te jashtme

3,490 L

Ka stok

1. Kamera e Sigurie
2. Zbulim i levizjes. Detekton lëvizjet, tingujt dhe i regjistron ato.
3. Rrotullim ne 360 grade. 100 grade leviz vertikalisht siper dhe 20 grade leviz vertikalisht poshte.
4. Rrotullimi për pamje të gjerë.
5. Smart HDR Teknologji për pamje të qartë dhe të ndritshme.

KAMERA SIGURIE ME WIFI | INTELLIGENT CAMERA

Kamera Sigurie te jashtme me Wifi per shtepi Ne shitje | Cmimi me i mire vetem ne Dyqan Taxi Tirane

1080P Night Vision
Sensor i madh imazhi CMOS siguron rezolucion të lartë 1080P ne pamjen tone. Kamera e sigurisë paraqet detaje të mprehta që e bëjnë imazhin më të hollë dhe autentik. Kamera e sigurise mund te kap imazhe ne distance deri ne 30 metra.

Pamje panoramike 360°
360 ° për të mbrojtur shtëpine tuaj ne nje kend shikimi me te gjere. Mjafton te hapni smartphone tuaj, ju mund të mbani lidhje ne kohe reale me ane te ketij aparati me te afermit tuaj. Një njoftim do te vij ne telefonin tuaj per cdo levizje ne shtepi. 

Pershtatet me se mire me te dy sistemet operative te smartphone Android dhe iOS. Ju do te jeni te qete persa i perket sigurise se shtepise suaj. Cdo gje e dyshimte qe mund te ndodh nderkohe qe ju nuk jeni te pranishem do t’ju komunikohet nepermjet nje njoftimi ne smartphone-in tuaj.

Kamera Sigurie te jashtme me Wifi per shtepi

Kamera Sigurie te jashtme per shtepi ne shitje ne dyqan taxi cmimi me i mire

Karakteristika

1. Kamera e Sigurie
2. Zbulim i levizjes. Detekton lëvizjet, tingujt dhe i regjistron ato.
3. Rrotullim ne 360 grade. 100 grade leviz vertikalisht siper dhe 20 grade leviz vertikalisht poshte.
4. Rrotullimi për pamje të gjerë.
5. Smart HDR Teknologji për pamje të qartë dhe të ndritshme.
6. Mbështetje audio ne 2 mënyra.
7.  Instalim fleksibël për montimin në mur, tavan dhe ne mobilje.
8. Suporton telefonat me sistem operativ Android dhe iOS.
9. E ndërtuar në dritë Infired për Night Vision
10. Kamera Sigurie te jashtme e cila suporton Karte Memorje per regjistrim te imazheve dhe video ( nuk perfshihet).

Kamera Sigurie per shtepi ne shitje ne Dyqan Taxi | Cmimi me i Arsyeshem!

KUJDES: Kamera nuk eshte per ambiente ku mund te laget apo te mari lageshtire.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Be the first to review “Kamera sigurie me Wifi per shtepi dhe ambjente te jashtme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamera sigurie e jashtme per shtepi me wifi cmimi ne dyqan taxi ne shitje

Kamera sigurie me Wifi per shtepi dhe ambjente te jashtme