Stol plastik cilesor dhe multifunksional | Portable Stool

1,490 L

Ka stok

  • Stol cilesor dhe multifunksional.
  • Material rezistent dhe cilesor.
  • Dizajn unik dhe modern.
  • Do te mbroje dyshemene tuaj nga gervishtjet.
KODI: stol-plastik Kategori: , ,

STOL PLASTIK CILESOR

Stol plastik i cili eshte multifunksional dhe mund t’a perdorni ne cdo dhome te shtepise suaj. Me nje material teper cilesor i cili eshte rezistent dhe me nje dizajn unik dhe komod.

STOL MULTIFUNKSIONAL

Stoli ka nje rezistence te madhe te peshes. Materiali i tij teper, cilesor e bene kete stol akoma edhe me te kerkuar. Ai do te pershtatet me aredimin e shtepise suaj menjehere.

Perbehet nga kembe te cilat do t’a mbrojne dyshemene tuaj dhe nuk do e lejojne ate te gervishtet ne momentin qe ju do te levizni stolin.

Specifikat:stol cilesor multifunksional bli online ne dyqan taxi
  • Stol cilesor dhe multifunksional.
  • Material rezistent dhe cilesor.
  • Dizajn unik dhe modern.
  • Do te mbroje dyshemene tuaj nga gervishtjet.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Stol plastik cilesor dhe multifunksional | Portable Stool”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

stol portativ dhe multifunksional bli online dyqan taxi

Stol plastik cilesor dhe multifunksional | Portable Stool