Sperkates uji automatik me rrotullim | Rotating Spray Nozzle

990 L

Ka stok

KODI: Q-0222163 Kategori: ,

SPERKATES UJI AUTOMATIK ME RROTULLIM

Sperkates uji automatik me rrotullim 360 grade, e sigurt dhe rezistente ne perdorim.

Bere nga material ABS me cilesi te larte, ekologjike, do te siguroje ujitjen e gjithe siperfaqes qe nevojitet fale grykes rrotulluese.

Sperkatesi gjithashtu kursen shpenzimin e ujit te tepert deri ne 70% ne krahasim me sperkatesit e zakonshem.

Lehte per t’u instaluar dhe e thjeshte per t’u perdorur. E persosur per ujitje te kopshtit, lendinave, pemeve, shkurreve etj.

Karakteristika

  • Materiali: plastike ABS
  • Ngjyra: jeshile
  • Distanca e sperkatjes: 2.5m 5m / 8.2ft-16.4ft
  • Kendi i sperkatjes: 360 grade
  • Madhesia: 150 mm x 150 mm x 85 mm / 5,9 “x 5,9” x 3,35 “
  • Pesha: 95g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

sperkates uji

Ngjyra

,

Be the first to review “Sperkates uji automatik me rrotullim | Rotating Spray Nozzle”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sperkates uji automatik me rrotullim bli online ne dyqan taxi

Sperkates uji automatik me rrotullim | Rotating Spray Nozzle