Sperkates uji per kopshtin | Multifunksional Sprinkler

890 L

Ka stok

  • Materiali: ABS + PVC.
  • Ngjyra: jeshile.
  • Madhësia: 90mmx100mm.
  • Rrotullim deri ne 360 grade.
  • Me 12 gryke, ku secila ka tre vrima dalje.
KODI: K-200720-022 KATEGORIA:

SPERKATES UJI PER KOPSHTIN MULTIFUNKSIONAL

Sperkatesi i ujit eshte i pershtatshem per te ujitur barin qe gjendet ne kopshtin tuaj,lulet tuaja te preferuara apo edhe te mbjellat tuaja ne sera etj.

Sperkatesi me i mire per te mbajtur te hidratuar cdo gjallese bimore.

PAISJE PER SPERKATJEN E UJIT NE KOPESHT

Kjo paisje funksionon ne menyre automatike, ndaj edhe eshte shume praktike edhe funksionale.

Ajo arrin te rrotullohet ne 360 grade duke ujitur cdo cep te ambientit ne te cilin e keni vendosur.

Sperkatesi leviz ne menyre te shpejte duke bere te mundur hidratimin e bimeve, barit,tokes per vetem disa minuta.

Struktura e sperkatesit behet nga 12 gypa te cilet jane te perbere me tre ndarje.

Ai eshte ideuar nga materiali i plastikes edhe gomes tejet te qendrueshme, te forte dhe shume cilesore.

Mund ta pozicioni ne cilindo drejtim qe deshironi edhe ajo te vendoset pershtatet mjaft mire.

SPECIFIKIMET

Materiali: ABS + PVC.multifunctional sprinkler bli online dyqan taxi

Ngjyra: jeshile.

Madhësia: 90mmx100mm.

Diametri i brendshëm i ndërfaqes është 0.9 cm.

Diametri i jashtëm 1.5cm.

Rrotullim deri ne 360 grade.

Me 12 gryke, ku secila ka tre vrima dalje.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire .

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

Lloji

sperkates uji

Be the first to review “Sperkates uji per kopshtin | Multifunksional Sprinkler”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

multifunctional sprinkler bli online dyqan taxi

Sperkates uji per kopshtin | Multifunksional Sprinkler

WhatsApp chat