Sonifer Tostier – Sanduich Maker – Bli Online

2,390 L

Gjendje

Specifikat Teknike 

Modeli: SF-6008
Funksioni: Sanduic dhe Waffle
Tregues Ngrohje: Po
Tregues pergatitje: Po
Tensioni: 220–240V
Frekuenca: 50/60Hz
Fuqia: 750W
Materiali: Plastike e forte dhe celik.
KODI: sonifer-sanduich-maker-sf-6008 Categories: , ,

SONIFER TOSTIER SF – 6008

Sanduich Maker Sonifer – Tostier

Pajisje multifunksionale e cila ju ndihmon ne pergatitjen e vakteve te shpejta si sanduic, tost etj. Pllaka jo ngjitese dhe pastrohen brenda sekondave me nje pecete te lagur.

Specifikat Teknike 

Modeli: SF-6008
Funksioni: Sanduic dhe Waffle
Tregues Ngrohje: Po
Tregues pergatitje: Po
Tensioni: 220–240V
Frekuenca: 50/60Hz
Fuqia: 750W
Materiali: Plastike e forte dhe celik.

Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tostiere

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Sonifer Tostier Sanduich Maker dyqan taxi

Sonifer Tostier - Sanduich Maker - Bli Online

WhatsApp chat