Smartwatch K20 me ekran me prekje | Fitness Tracker

2,590 L

Ka stok

KODI: I-72121235 Kategori: ,

SMARTWATCH K20 | FITNESS TRACKER

Smartwatch K20 me ekran me prekje full touch per meshkuj dhe femra.

Me nje ekran 1.3 inch TFT me ngjyra te plota, mund te shikoni te gjitha te dhënat qe do te shfaqen ne kohe reale.

Funksione te shumefishta si matje e rrahjeve te zemres, presioni i gjakut, oksigjeni i gjakut, modalitete sportive, monitorimi i gjumit, muzika dhe kamera, kronometri, kujtesa e ulur, informacioni i motit,  hapat, monitorimi i kalorive etj.

Dizajni unik dhe cilesia superiore e ben kete model ore zgjedhjen ideale per te dyja gjinite.

Specifika

  • Madhësia e ekranit: 1.54 inç
  • Lloji i ekranit: TFT LCD
  • Rezolucioni i ekranit: 240 x 240 pixel
  • I papershkueshëm nga uji

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Smartwatch K20 me ekran me prekje | Fitness Tracker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartwatch k20 per meshkuj dhe femra shitje online ne dyqan taxi

Smartwatch K20 me ekran me prekje | Fitness Tracker