Smartwatch Honor Band 6 me ekran AMOLED

5,890 L

Ka stok

KODI: i220014 Kategori: ,

SMARTWATCH HONOR BAND 6

Smartwatch Honor Band 6 me ekran me prekje AMOLED 1,47 inch, me shume faqe te personalizuara te ores.

Monitor inteligjent i shendetit tuaj 24/7 i rrahjeve te zemres, i gjumit dhe nivelit te stresit.

Sinjalizimi i njoftimeve, ID-ja e telefonuesit, SMS, emailet, raportet e motit, kalendari, aplikacionet sociale dhe refuzimi i thirrjeve hyrese, lehtesisht nga kyci i dores fale Honor Band 6.

Honor Band 6 ka perzgjedhje te pafundme te menyrave te stervitjes per te gjurmuar ushtrimet fizike si vrapimi, ecja, ciklizmi dhe aktivitete te tjera.

HONOR band 6 do te sinkronizohet me telefonin tuaj inteligjent per te ofruar njoftime per aplikacionet, per thirrjet hyrese ose mesazhe.

Specifika:

  • Smartwatch Honor band 6
  • Sinjalizimi i njoftimeve
  • Refuzimi i thirrjeve hyrëse
  • Sistemi operativ: Android
  • Teknologjia e lidhjes: Bluetooth

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Smartwatch Honor Band 6 me ekran AMOLED”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore honor band 6 shitje online ne dyqan taxi

Smartwatch Honor Band 6 me ekran AMOLED