HONOR Band 5i Smartband | Fitness Tracker

3,200 L

Ka stok

KODI: HONOR Band 5i Smartband Kategori: ,

HONOR BAND  5i SMARTBAND | FITNESS TRACKER

Smartband HONOR Band 5i monitoron rrahjet e zemrës suaj gjatë gjumit për të analizuar cilësinë e gjumit.

TruSeen 3.5 monitoron rrahjet e zemrës me saktësi. Gjithashtu  përmes dridhjeve ju njofton nëse rrahjet e zemrës suaj tejkalojnë maksimumin e rrahjeve mesatare.

Asistent inteligjent i cili ju sjell njoftime te thirrjeve hyrëse,  SMS, email, njoftime SNS etj.

Ora sportive HONOR Band 5i mund të llogarise aktivitetin tuaj fizik. Gjithashtu siguron rezultate të hollësishme të rrahjeve të zemrës, hapat, distanca, shpejtësia, kaloritë dhe më shumë.

Kështu  ju mund të rregulloni intensitetin e  trajnimit ne baze te informacionit te të dhënave për  rezultate më të mira.

Teknologjia e monitorimit të gjumit  është e aftë të identifikojë dhe ofrojë këshilla për probleme të gjumit, të tilla si pagjumësia, gjumi i lehtë dhe i thellë dhe zakonet e parregullta të gjumit.

Honor band 5i e cila suporton monitorimin e gjumit ju ndihmon të përmirësoni gjumin tuaj.

Cfare risie sjell Honor Band 5i?

Lidhje me smartphone-in tuaj, gjurmuesit e aktivitetit të fitnesit e bëjnë të lehtë njoftimet e thirrjeve hyrëse, refuzimin e një thirrje, SMS, email, njoftime SNS, alarm, kohëmatës.honor band 5i shop online at dyqan taxi

Ora na kujton të relaksohemi kur uleni dhe punoni për një kohë të gjatë. Ju ndihmon të zhvilloni një mënyrë jetese energjike dhe të shëndetshme.

I lehtë për tu karikuar. Pllaka USB e integruar e HONOR Band 5i përshtatet në përgjithësi në karikuesit USB, kështu që ju e karikoni atë kudo dhe në çdo kohë.

Një karikim i vetëm fuqizon bandën me më shumë se 6 ditë kohë përdorimi.

Ora e fitnesit Huawei  ju ndihmon të praktikoni  zakone të shëndetshme. Ky smartband ju motivon të arrini qëllimet tuaja të peshës dhe fitnesit dhe madje të shijoni udhëtimin me gjurmimin e djegies së kalorive, gjurmimin dhe udhëzimin e gjumit.

Karakteristika:

Rezistent ndaj ujit deri ne 50 metra

Monitorim i vazhdueshëm i rrahjeve të zemrës në kohë reale 24-orëshe.smart band honor shop online dyqan taxi

Zbulimi i oksigjenit në gjak

Monitorimi i gjumit – Analizon cilësinë e gjumit.

Numërimi i i hapit dhe kalorive

Suporton GPS

Njoftimet e mesazheve – Mos humbisni kurrë mesazhet që kanë rëndësi.

Kapja e kamerës në distancë

Opsioni i luajtjes se muzikes

Gjurmuesi i aktivitetit fizik ditor

 

 

Detaje Produkti

Lloji

SmartBand

Be the first to review “HONOR Band 5i Smartband | Fitness Tracker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartband 5i shop online dyqan taxi

HONOR Band 5i Smartband | Fitness Tracker