Ore smart me ekran Amoled Huawei Band 7

7,390 L

Ka stok

KODI: i220013 Kategori: ,

ORE SMART HUAWEI BAND 7 

Ore smart me ekran Amoled Huawei Band 7. Me dizajn ultra te holle, matje Spo2 automatike dhe jetegjatesi te baterise deri ne 2 jave.

Huawei band 7 suporton vecorite me thelbesore te telefonit, si telefonatat dhe mesazhet hyrese, parashikimet e motit dhe kontrollet e muzikes.

Me 96 menyra stervitore per te mbajtur aktivitetin fizik gjithmone te monitoruar. Smartwatch Band 7 ofron monitorimin automatik te SpO2 dhe rrahjeve te zemres, i mundesuar nga harduer HUAWEI TruSeen™ 4.0.

Karakteristika:

  • Ekran me i madh,
  • Rezolucion 194 me 368 piksele
  • Trashesia 9,99 mm

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore smart me ekran Amoled Huawei Band 7”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore smart band 7 huawei blerje online ne dyqan taxi

Ore smart me ekran Amoled Huawei Band 7